Inštaláciou od nás ochránite nielen váš televízor, ale aj členov vašej rodiny +421 948 079 021

Montáž TV na stenu

TV na stenu bez starostí už do 24 hodín

Kúpili ste si nový televízor a chcete ho mať rýchlo a bez starostí namontovaný na stene, aby ste si mohli užívať vaše obľúbené filmy, seriály, či dokumenty ? Stačí zavolať na telefónne číslo 0903 725 030, dohodneme si termín montáže, po montáži po sebe upraceme a vy si môžete užívať televíznu zábavu

Montáž do 24 hodín od objednávky

Už na druhý deň môžete mať váš TV na stene

Stovky spokojných zákazníkov

Svedčí o našej kvalite a profesionalite

Profesionálne poradenstvo

Nielen zapojíme, ale ponúkneme vám aj najlepšie riešenie

Dovezieme nový TV a odvezieme starý

Pri využití našich služieb sa nemusíte trápiť so starým TV

Ako prebieha montáž tv– ozvete sa nám, dohodneme si termín, pošlete nám potrebné údaje (typ tv, zoznam služieb, o ktoré máte záujem), uhradíte rezervačný poplatok, v dohodnutom čase bude montáž vykonaná

Nevýhody svojpomocnej montáže

Svojpomocnou montážou potrebujete vybavenie a zároveň aj určitú dávku zručností. V prípade, ak nedisponujete vybavením, môže sa vám stať, že nákup potrebného vybavenia vás vyjde viac finančných prostriedkov ako keď si dáte tv namontovať na stenu nami. Mnohokrát výrobca nedodáva k danému typu tv potrebné skrutky na umiestnenie na konzolu, preto vám nájdenie a zakúpenie vhodných skrutiek vie ušetriť množstvo času, nakoľko ani špecializované predajne, v ktorých ste tv zakúpili, tieto skrutky nemajú k dispozícii. Potom vám jedine ostáva pomerať skrutky alebo prečítať servisný manuál od tv a ísť do predajne železiarstva, kde by vám potrebné skrutky mohli predať. Avšak v mnohých prípadoch sa stáva, že ani v špecializovaných železiarstvách danými skrutkami nedisponujú, nakoľko výrobca tv používa špeciálne skrutky, ktoré sú určené na špeciálnu konzolu od výrobcu, ktorá stojí mnohonásobne viac, ako bežná konzola vrátane našich služieb. Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam dokážeme zabezpečiť montáž tv odborne, a ešte aj ušetríme vaše peniaze.

Vyberte si z najobľúbenejších balíčkov

Služby, ktoré sú našimi zákazníkmi najviac využívané

od 79.00 €

Zahŕňa inštaláciu nového TV na stenu na vami zakúpenú konzolu. Skrutky vhodné na montáž zabezpečíme my. Všetko potrebné vybavenie na montáž vášho televízneho prijímača a konzoly prinesie náš technik so sebou.

Montáž TV – dovoz, odvoz

od 89.00 €

V rámci Bratislavy dovezieme z predajne nový televízor, namontujeme na stenu a odvezieme starý. Musíte vlastniť vhodnú konzolu. V prípade, ak ste konzolu zakúpili v tej istej predajni ako TV, privezieme ju so sebou.

Montáž TV s konzolou

od 99.00 €

Ak ste kúpili televízor a nemáte svoju vlastnú konzolu na montáž TV, vieme vám ju zabezpečiť presne podľa typu vášho televízora. Po objednávke našich služieb prinesieme so sebou vhodnú konzolu presne podľa typu TV.

Montáž TV bez starostí

od 109.00 €

Vyberiete si televízor, my vám ho dovezieme aj s vhodnou konzolou a v prípade potreby odnesieme starý. Cena tejto služby sa bude odvíjať od ceny zakúpenej konzoly, preto je odhadovaná podľa ceny priemernej konzoly na TV.